JBK Konsept

 

JBK Just Baby And Kids Koleksiyonları

 

Bir JBK sahibi olduğunuzda sınırlı sayıda, özenle üretilen, özel bir elbise aldığınızı sadece siz değil, çevrenizdekiler de daha ilk görüşte fark ederler.

 

Butik üretim ve mağazacılık anlaıyışı ile çalışan JBK, belirlediği özel kumaşlarla hazırladığı özel tasarımlarını sınırlı sayılarda özenle üretir ve sürekli güncellenen modelleri ile değerli müşterilerine herzaman yenilikler sunar.

 

JBK ürünlerinde öne çıkan özellikler.

  • Özenli, kusursuz dikiş
  • Pamuk iç astar
  • Kaliteli kumaş ve aksesuarlar
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Hızlı gönderi
  • Özel paketleme

 

JBK farkını sonuna kadar yaşayın!

JBK Just Baby And Kids olarak elbiselerimize verdiğimiz özeni ve değeri paketiniz size ulaştığı anda hissedecek ve göreceksiniz. Dikim kalitesinden kullanılan malzemeye, aksesuarlardan paketlemeye kadar butik alışveriş keyfini ve kalitesini sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Şimdi arkanıza yaslanın ve butik alışveriş keyfini justbabyandkids.com da doyasıya yaşamaya başlayın.

 

Boutique baby girls and kids special day dresses and accessories


With the quality of JBK Just Baby And Kids, stylish and unique baby girl and children s dresses are now meeting with the whole world at jbk.com.tr. You can view our special collections, each of which has been carefully designed and prepared, on our website and you can buy it by pre-ordering.


Experience the JBK difference!


As soon as they reach you, you will feel and see the care and value we give to our dresses as JBK Just Baby And Kids. Make your customers happier than ever with dresses that are carefully prepared at every step, from sewing quality to materials and accessories.


100% cotton lining is used in each dress that will not harm or disturb the children s body. In all products with embossed skirts, quality tulle in harmonious colors is applied intensively, layer by layer.


Unless otherwise stated, our dresses are sent with hair accessories in a design suitable for the dress with harmonic fabrics. This gives an extra contribution to customer satisfaction.


JBK dresses never go out of style and are made with designs and fabrics suitable for sale in all seasons.

JBK Just Baby And Kids
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

All rights reserved by Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. The images on the site belong to JBK.
Unauthorized commercial use is protected by relevant laws and is strictly prohibited.
2022 Bu Site Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.